Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/wwwroot/karsiyakawebtasarim.com/wp-content/themes/ronneby/functions.php on line 73
Karşıyaka Web Tasarım | Web Tabanlı Yazılım
side-area-logo

Web Tabanlı Yazılım

web tabanlı yazılım

Web tabanlı
yazılım geliştirme

Firmanızda yazılım problemleri yaşıyorsanız, kullandığınız yazılımlar sizin işinize uygun üretilmediği için tıkanıyorsanız. Ya da her yerden ulaşılabilir, kuruluma ihtiyaç duyulmayan ve gelişime açık bir uygulama istiyorsanız web tabanlı yazılımlar tam sizin aradığınız şey.

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde
dinlemek ve anlamak bizim görevimiz.

Web tabanlı uygulamalara yani internet üzerinde çalışan yazılımlara, bilgisayar, tablet, phablet, cep telefonu, kiosk, akıllı televizyon vb. cihaz farketmeksizin internet bağlantısı olan her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz. Web tabanlı uygulamaların öne çıkan en büyük özelliği budur, ancak bir proje üzerinde ortak çalışma veya aynı anda bir sistemi kullanma avantajı da oldukça önemlidir. Web tabanlı yazılımlar sayesinde firmanızın tüm kullanıcıları aynı anda tek bir sistem üzerinde çalışabilir ve bu sayede hem veri bütünlüğünü korumayı sağlamış olur, hem de her geçen gün artan sistem ve demirbaş maliyetlerini de asgariye indirgemiş olursunuz.

Nasıl
çalışıyoruz?

01.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Sizi dinliyoruz

Sizi dinleyerek ve izleyerek, yaşadığımız bu süreci değerlendirip, ihtiyaçlarınızı dokümante ediyor ve tekrar tekrar üzerinden geçme fırsatı yakalıyoruz. Çünkü, asıl önemli olanın sonuca gitmeden önce amacı anlamak olduğunu çok iyi biliyoruz.

02.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Projelendiriyoruz

Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun, oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçip, verimli bir entegrasyon süreci sunuyoruz.

03.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Sonuçlandırıyoruz

Projenin son safhasında sizin de görüşlerinizi alarak son düzeltmeleri yapıyor ve projeyi kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

04.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Ölçümlüyoruz

Yaptığınız yatırımların sonuçlarını takip ediyor, projenizin başarısını ölçümleyebiliyoruz.

Web Tabanlı Yazılım
Ama Neler Yapıyoruz

  • ÇAĞRI MERKEZİ YAZILIMLARI

  • KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ WEB PORTAL ÇÖZÜMLERİ

  • SANAL POS ÖDEME ENTEGRASYONLARI

  • SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONLARI

  • CRM ÇÖZÜMLERİ

  • KURUMSAL WEB TABANLI ÇÖZÜMLER

  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

  • KURUM İÇİ INTRANET ÇÖZÜMLERİ

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Optimize edilmiş web siteleri yapıyoruz
Kaliteden ödün vermiyoruz
İşletmeniz için doğru çözümler öneriyoruz
Tecrübeli yazılımcılara sahibiz
Sorunlara hızlı çözümler üretiyoruz
Responsive tasarımlar yapıyoruz