10 En İyi Web Tasarım Kursları – 2021

30/07/2021
Posted in Makaleler
30/07/2021 Ebrunur KONAR

10 En İyi Web Tasarım Kursları – 2021

Web tasarım kurslarından bir web tasarımcısı olacak şekilde size yardımcı olacak çok sayıda sınıf ve kaynakla doludur. İster temel bilgileri öğrenmek ister ilk özel web sitenizi oluşturmak isteyin, hepsi orada. Web tasarımı dünyasına dalmak isteyen herkes için tasarlanmış en iyi web tasarım kursları listesi hazırladık.

Yeni başlayanlar için önerdiğimiz 10 Web Tasarım Kursları

1. Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi

web-tasarim-kursu

Web Tasarım Kursuna kimler katılabilir?

En iyi Web Tasarım Kurslarına kendi internet sitesini oluşturmak, bilişim dünyasında ve Reklam ajanslarında Webmaster olarak çalışmak isteyen herkes katılabilir.

Web Tasarım Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz Web Tasarım Kursu içerisinde Html, CSS, Dreamweaver, Sublime Text, Notepad++, Photoshop, Jquery ve Seo teknikleri programlarının yanı sıra Web Sitelerinin tasarımından yayınlanması ve yönetimi dahil tüm süreci kendisi yapabilir duruma gelir. Bu kursun sonunda mobilya sitesi , kişisel web sitesi, hastane sitesi , inşaat sitesi , firma siteleri , okul siteleri , ajans siteleri gibi internet sitelerini hazırlayabilir ; ayrıca alışveriş sitesi , emlak sitesi , forum sitesi , haber sitesi , tatil sitesi gibi sitelerin de arayüzlerini tasarlayabilir ve Responsive Web Siteleri oluşturabilirsiniz. Dinamik Web Siteleri, Admin Paneli ve Web konusunda uzmanlaşmak isteyenler ayrıca Php Web Programlama Kursu alabilirler.

Web Tasarım Kursu Uzaktan Canlı Online Eğitim Sistemi nedir?

Bilgi Eğitim Merkezinde eğitimler tercihe göre Sınıf ortamında Yüz Yüze Örgün Eğitim veya Uzaktan Canlı Online Eğitim olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Uzaktan Online Canlı Eğitim sistemi, sizlere evinizin konforunda eğitim imkanı sağlayan bir uygulamadır. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz tüm eğitimleri internet üzerinden eğitimciyle birlikte sınıf ortamındaki gibi birebir canlı ve uygulamalı olarak alabilirsiniz. Öğrenci Web Tasarım Kursu Uzaktan Canlı Online Eğitim dersinde Eğitmene anlık olarak sorular sorabilir ve isterse yaptığı çalışmaları paylaşabilir. Uzaktan Canlı Eğitim Sistemi günümüzde her yaştan ve her meslekten kişilerin faydalanabileceği bir eğitim sistemidir.

 

2. Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisi

Web Tasarım Kursuna Kimler Katılabilir?

Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan, web master olmayı hedefleyen herkes web tasarım kursuna katılabilir.

Web Tasarım Kursunun Faydaları Nelerdir?

Web tasarım eğitiminde, internet ortamında yaratıcı fikirlerinizi görsel bir platformda web tasarımı programlarından destek alarak sunabilirsiniz. Sitenizin bir tablo görünümünde olmasını sağlayan 3 boyutlu arayüz tasarımı ile efektli buton tasarımı Adobe Photoshop’ta hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitenizin estetik ve görsellikle birleştiği bir arayüz tasarımında hareketli banner, rollower ve popup butonlarından oluşan içeriği Fireworks’de hazırlayabilirsiniz. Web sitenizin hareketli, eğlenceli, dinamik ve ilgi çekici olmasi için, hareketli bir görsellikle müziğin yer aldığı animasyonlu içerikte Flash’dan destek alabilirsiniz. Son olarak hazırladığınız web sitenizi bütün yada parçalı olarak editör program Dreamweaver’a html mantığında kavrayarak internet ortamında yayına hazır duruma getirebilirsiniz.

 

3. İsmek Kurs Hizmetleri

En İyi Web Tasarım Kursları

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir söyleşide özellikle gençlerin neden bilgisayar öğrenmesi gerektiğini ele almıştık, Bilgisayar kullanmanın sadece İnternet sitelerini inceleyip, E-posta amaçlı olmayacağını geleceğin meslekleri için adeta bir anahtar olacağını belirtmiştik. Evet değerli arkadaşlar Bilişim Teknolojileri alanında kendinize bir meslek edinmek isterseniz burada ilk aşama bilgisayar bilgisi olacaktır. Örnek vermek gerekirse Web Tasarım şuan en popüler meslekler arasında yer alan ve ticareti baştan sona değiştiren web sitelerin tasarlanması, yayınlanması ve daha ileri SEO işlemlerini yaparak aylık en az 5000 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Ücretsiz bilgisayar kursu gibi yine sizlere ücretsiz web tasarım kursları hakkında bilgi vereceğiz.

 

4. Vektörel Bilişim

En iyi Web Tasarım Kursları

Web Tasarım Eğitimi hayal ettiğiniz web sitelerini SEO kurallarını göz önünde bulundurarak kodlamanızı sağlayan bir eğitimdir. Photoshop ile başlayan Web Tasarım Kursu HTML, CSS3, Javascript ve Jquery teknolojileri ile devam eder. Ayrıca Web tasarım eğitiminde PHP ve MySQL ile yönetilebilir web siteleri de geliştirebilirsiniz.

  • 130 Saat + Etüt
  • 15 Yıl Deneyimli Eğitmenler
  • Ücretsiz Hosting
  • MEB Onaylı Programcılık Sertifikası

 

 

5. Bilge Adam Teknoloji

Web Development with HTML, CSS and JavaScript

Günümüz dünyasında, web sayfaları fikir ve bilgi paylaşımı için en yaygın araçtır. Web siteleri tasarlamayı öğrenmek, herhangi bir kariyer yolu için inanılmaz derecede faydalı bir beceridir.
BilgeAdam Web Tasarım kursu, öğrencilere kendi web sayfalarını nasıl oluşturacaklarını öğreten proje tabanlı bir derstir. Öğrenciler HTML ve CSS dillerini öğrenecek ve yarattıkları portföyler olarak hizmet vermek için kendi canlı ana sayfalarını oluşturacaklardır. Bu kursun sonunda, öğrenciler web sayfalarının internette nasıl geliştirildiğini ve görüntülendiğini açıklayabilecek, mevcut web sitelerindeki hataları analiz edip düzeltebilecek ve kendi çok sayfalı web sitelerini oluşturabilecektir. Öğrenciler, kullanıcı ara yüz tasarımının, hızlı prototiplemenin ve kullanıcı testinin temellerini öğrenecek ve profesyonel, mobil duyarlı web siteleri oluşturmak için birlikte çalışacaklardır.

 

6. Udemy

Tüm Web Tasarımı kursları

Udemy, en başarılı web tasarımına yönelik en son trendler ve araçlar konusunda size hız kazandıracak çok çeşitli kurslar sunar. Photoshop’tan kullanıcı deneyimi tasarımına kadar bir web sitesinin ön ucundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir web tasarımı kursu Udemy’de mutlaka vardır.

Kapsamlı kurs seçkisi

Her ay yayınlanan yeni kurslarla 155.000+ online video kurs arasından seçiminizi yapın.

İnternetin yaygınlaşması tüm işletmelerin tanıtım ve pazarlama stratejilerinin internet ağırlıklı olmasına yol açmakta.Gerek bireysel çalışmaya yatkınlığı gerekse sunduğu kurumsal iş olanakları nedeniyle web alanında uzmanlaşmış,  donanımlı bireyler yetiştiren başarı garantili bu eğitim, ilgisi olan herkesin katılması gereken eğitimlerin başında gelmektedir.

Eğitimler temelden, hiç bilinmediği varsayılarak başladığından, bu alana ilk kez adım atacaklar için ve bilgilerini tekrar etmek isteyenler için ideal bir başlangıçtır.Adım adım web sitesi yapmayı ve ardından da kendi yaptığımız kontrol panelleri aracılığıyla son kullanıcıya kullanışlı, güncellenebilir web siteleri sunmayı öğrenen mezunlarımız gerek homeofis gerekse de çeşitli firmalarda çalışarak bu zevkli alanda kariyerlerine devam etmektedir.

Neden Hitit Eğitim Kurumları’nı Seçmelisiniz?

» Hitit Eğitim Kurumları, 35 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip bir eğitim kurumudur.
» 
Hitit, Bünyesinde; Yabancı Dil, Bilgisayar, KPSS, Sürücü, Resim ve Kariyer kursları gibi kursları barındırmaktadır.
» Web Tasarımı Kursu Eğitimleri, maksimum 10 kişilik özel sınıflarda verilmektedir.
» 
Eğitmenlerimiz, çeşitli üniversitelerden ve tecrübeli öğretmenlerden oluşmakta olup, kesinlikle tecrübesiz ve stajyer eğiticilerle çalışılmamaktadır . 
»
 İlk eğitimlerinden yeterince faydalanamayan öğrencilerimiz, sonraki dönemlerdeki eğitimlere hiçbir ücret vermedenkatılabilmektedirler.
» Öğrencilerimiz, hiçbir ücret ödemeden kurs dersliklerimizde çalışma yapma hakkına sahiptir.
» 
Hitit Eğitim Kurumları’ndan mezun olan öğrenciler, Hitit CV Bankasına özgeçmişlerini bırakabilir ve iş bulma imkanınasahip olabilirler.
» Hitit’e kayıt olan öğrenciler, Hitit bünyesinde bulunan diğer tüm kurslarda özel indirimlerden faydalanabilmektedir.
» Hitit Web Tasarımı Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kurs verme yetkisi olan bir kurumdur.
»
Web Tasarımı Eğitimi almak isteyen KOSGEB Üye İşletmeleri, KOSGEB Destekli olarak faydalanabilmektedir.

 

9. Weeb

Web Tasarım Kursu

Web Tasarım Kursu’na web projeleri geliştirmek isteyen, var olan sitelerine yenilik katmaki şahsına veya şirketine web sayfası yapmak isteyenler. Yazılım ve Web Tasarım yapan bir firma olarak yaptığımız işin eğitimini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız Weeb Akademi’de alacağınız Web Tasarım eğitimiyle birlikte Weeb Admin Yönetim Paneli ile de tanışmış olacaksınız. Kurs sonunda Yönetim panelli bir siteye sahip olmuş olacaksınız.

10. Kariyerist Akademi

WEB TASARIM KURSU  EĞİTİMİ

İş Potansiyeli Her Geçen Gün Artan Bir Sektör Olan Web Tasarım Dünyası, Yetişmiş Personel İhtiyacını Kariyerist Web Tasarım Kurslarından Karşılıyor. En ayrıcalıklı ve en kaliteli eğitimi veren Kariyerist Web Tasarım Kursunda Üniversite hocalarının denetiminde eğitim verilmektedir.

 

.