Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/wwwroot/karsiyakawebtasarim.com/wp-content/themes/ronneby/functions.php on line 73
Karşıyaka Web Tasarım | Hakkımızda
side-area-logo

Hakkımızda

Image module

İzmir Web Tasarım Ajansı
İzmir’in En İyi Web Tasarım Ajansı

Karşıyaka Web Tasarım Ajansı alanlarında uzman, alanlarında lisans eğitimlerini tamamlamış yazılımcılar, grafik tasarım uzmanları ve e-ticaret uzmanlarından oluşan Web ve mobil girişimcilerin projelerini hayata geçiren dinamik bir ekiptir. Uzman kadromuz geniş bir yelpazede birçok sektörün öncüsü firma ile çalışarak zaman için derin bir tecrübe kazanarak fark yaratmıştır. Karşıyaka Web Tasarım Ajansı bir Portakal Dijital Çözümler markasıdır.

Web Tasarım’da İzmir’in Lideri
Fütüristik düşünce, kişiselleştirilmiş dikkat ve özen, Sonuç odaklı yenilikçilik müşteri beklentisini aşan, yenilikçi, ve rekabetçi fiyat politikası ile size kurumsal bir kültür sunan İzmir Web Tasarım Ajansı , bir yıl boyunca size destek vererek bir sonraki projenizi de hayata geçirecek en iddialı şirket olmayı arzular. Bu amaç ile grafik tasarım uzmanlarımız ve yazılımcılarımız büyük zevk ile çalışırlar. Sektörel deneyimi ve örnek proje çalışmaları ile İzmir’in en iyi yazılım firmalarından biri olmuştur.
Yazılım firmasıyız, kendi işimizi kendimiz yaparız
İzmir Web Tasarım Ajansı, 1999 yılından bu yana web tabanlı yazılım, web tasarım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.
Image module

Yenilikçi
çözümler ve fikirler

Karşıyaka Web Tasarım Ajansı olarak her zaman trend olanı müşterilerimize sunmanın çabası içindeyiz. Tüm yeni teknolojileri tasarladığımız web sitelerinde uygulamak için sürekli bir eğitim sürecindeyiz.

Image module

Son
teknolojiler

Son teknolojiyi yakından takip eder, projelerimize çok hızlı bir şekilde entegre ederiz. Sürekli kendini geliştiren personelimiz yaptıklarıyla sektörde öncü olmamızın en önemli unsurudur.

Image module

Etkileyici
tasarımlar ve çözümler

Bir web sitesinin en önemli özelliği etkileyici bir tasarım sahip olmasıdır. Eğer tasarım iyi değil ise siteniz istediği kadar faydalı içerik ile dolu olsun yeteri kadar ziyaretçi çekemezsiniz. Bu bilinç ile şık ve kullanışlı siteler tasarlıyoruz.

Biz kodluyoruz!

Müşterilerimize gururla söylediğimiz en önemli özelliğimiz kodlama becerimizdir. Tüm web tabanlı projelerinizi kendi bünyemizde çözebilecek yazılımcılara sahibiz. Bunun yanısıra müşterilerimizin isteğine göre wordpress sistemlerinde de çözümler üretmekteyiz.

İletişim Formu