Doktor web sitesi tasarımı Karşıyaka – 2019 yılı trendleri

06/11/2019
06/11/2019 admin

Doktor web sitesi tasarımı Karşıyaka – 2019 yılı trendleri

Doktorlar için web sitesi tasarımına ihtiyacınız varsa, İzmir’de doktor web sitesi denildiğinde en iyi çözümü biz üretiriz. Zamanınızı boşa harcamayın, şu ana kadar bir doktor web sitesi yaptırmadıysanız geç kalmışsınız demektir. Bir doktor web sitesi standart bir kişisel siteden farklı olmalıdır.

Doktor web sitesi hastaların aradıklarını hemen bulabildikleri, randevu alabilecekleri ve anında destek alabilecekleri bir site olmalıdır.

Eğer bir doktor web sitesi ihtiyacınız varsa İzmir’de bu işi en iyi biz yaparız, eğer sitenizin yönetilmesine ihtiyacınız varsa ve sürekli bir destek istiyorsanız merak etmeyin sitenizi biz yönetiriz.

Doktor Web Sitesi Güvenli Online Randevu Formu

Talep edilen randevu zamanlarını randevu planlayıcınıza gönderen, doldurması kolay bir hasta randevu formu oluşturduk. Yeni veya mevcut hastaya onay telefon görüşmesi yapılacağını bildiren bir otomatik cevaplayıcı mevcuttur. Doktor web sitesi yönetim paneli sayesinde tüm içerik kolayca yönetilebilir.

doktor sitesi

doktor sitesi

Otomatik Tasarım Revizyonları

Tıbbi web sitenizi ve çevrimiçi varlığınızı geleceğe hazırlıyoruz. Teknoloji değişir ve stil de değişir. Güncel ve profesyonel bir internet varlığını yansıtmak için sitenizin en son web ve mobil değişikliklerden haberdar olmasını sağlarız. Sitenizi her zaman canlı ve etkili tutmak için CSS3, Bootstrap ve diğer araçları kullanarak en yeni web standartlarını kullanıyoruz.

Özel Bir Ekip ve Destek

Doktor web sitenizi hizmete aldığımızda hizmetimiz bitmiyor. Bir sayfayı veya resmi biçimlendirme veya gelişmiş bir özellik kullanma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için buradayız. Ekibimiz, doktorlarımız için neyin işe yaradığını ve bunu gerçekleştiren teknolojiyle ilgili olarak duyarlı, eksiksiz ve deneyimlidir.

Otomatik Yazılım Güncellemeleri ile Doktor Web Sitenizi Koruyoruz

Site yazılımınız kötü amaçlı yazılımlara veya kaba kuvvete karşı duyarlıysa, endişelenmeyin. Sitenizi günlük olarak yedekler ve tararız ve birden çok site koruma katmanı oluştururuz. Her site, ek koruma için bir SSL sertifikasıyla sertifikalandırılır.

doktor web sitesi tasarımı

doktor web sitesi tasarımı

Tüm cihazlara uyar . Hastalarınızın hangi platformu kullandığı konusunda endişelenmenize gerek yok

Responsive yani mobil uyumlu web siteleri oluşturuyoruz. Bu siteler ister masaüstü, ister akıllı telefon veya tablet olsun, her bir ziyaretçinin cihazına uyumludur. Yanıt veren bir web sitesi, web sitesinin etkili ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlamak için çeşitli ekran boyutları için içeriğini ve görüntülerini dinamik olarak yeniden boyutlandırır.

Tüm site içeriğini yönetim panelinden kolayca güncelleyin

Tutarlı ve profesyonel bir stil korurken web sitenizi herhangi bir yerden kolayca düzenleyebilirsiniz. Sayfa ekleme ve düzenleme; görüntüleri, pdf dosyalarını veya diğer ortamları doktor web sitenize yükleyin; bağlantılar ekleyin ve kontrol panelinden blogunuz için makaleler gönderin. Sitenizi programlıyor, yönetim sistemini kuruyor ve tam destek ve eğitim sunuyoruz. Tam kontrole sahipsiniz ve hiçbir zaman değişiklikleri beklemek zorunda kalmayacaksınız. Web sitenizi kolayca yönetmek için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza giriş yapın. Tabii ki, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla her zaman destek için hazırız. 

Doktor Listesi

Doktor web sitenizi bir kişisel doktor sitesi olarak kullanabileceğiniz gibi birden fazla doktorun çalıştığı bir muayenehane olarakta kullanabilirsiniz. Her doktor sitenin ana doktor rehberi sayfasında listelenmiştir. Bir ziyaretçi daha fazla bilgi edinmek için doğrudan o doktorun biyografi sayfasına ulaşabilir.

Doktor ve personel biyografi sayfalarını kolayca ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Sistem yeni başlıklar yüklemenize, özel iletişim bilgileri eklemenize ve bölümlerine veya iş unvanlarına göre kategorilere ayırmanıza izin verir.

doktor kişisel web sitesi

doktor kişisel web sitesi

Tabii ki, her zaman destek ve eğitim sağlamak için buradayız. Unutmayın İzmir’de doktor web sitesi denildiğinde Karşıyaka Web Tasarım Ofisi 1 numaradır. 

Her Doktorun biyografi sayfasını arama motorları için optimize ediyoruz

Her doktorun biyografi sayfası Google’a manuel olarak gönderilir.

Ekibimizin en son arama görünürlük algoritmaları ve stratejileri konusundaki deneyimi ve araştırması üst düzeydedir. Her yeni doktor sayfasının hızlı bir şekilde arama için endekslendiğinden emin olmak için web sitesinin site haritasını optimize ediyor ve Google ve Bing’e kaydediyoruz.

Arama motorunun görünürlüğü için optimize edilmiş özel başlık etiketleri yazıyoruz ve siteyi mobil uyumlu ve arama dostu olacak şekilde oluşturuyoruz. Ayrıca, yinelenen içerik önleme, semantik HTML biçimlendirme ve daha fazlasını içeren, odaklamanın içerik üzerinde olması gibi diğer en iyi uygulamalara da uymaktayız.

Bulunduğunuz lokasyondaki hastalar sizi kolaylıkla google’da bulabilir

Çekici ve gezinmesi kolay bir web sitesi, tasarım denkleminin yalnızca bir parçasıdır. Bulunmak bir başka önemli kısım. Tüm doktor web sitesi tasarımlarımız, arama motorları için teknik olarak optimize edilmiştir. Google business sonuçları, Google arama sonuçlarında daha yüksek görünür. Google business girişinizi web sitenize entegre ederek, hastalarınızın sizi bulmasını ve sizinle bağlantı kurmasını kolaylaştırıyoruz. Google haritalara arzu ederseniz kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

Hasta Formları

Mevcut ve yeni hastalar, web siteniz üzerinden formlar aracılığı ile size bilgilerini doktor web siteniz üzerinden kolaylıkla iletebilir. Bu kullanışlı form yönetimi özelliği, hastaların ziyaretlerinden önce onlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar.

İyi Hazırlanmış Site Yönlendirmeleri

Çok fazla miktarda harika içeriğe sahip bir web sitesinin karşılaştığı zorluklardan biri, onu kolay ve sezgisel bir şekilde ayarlamaktır. Bu hiçbir yerde birden fazla ofis lokasyonunda olduğundan daha önemli değildir. İletişim bilgileri açık ve özlüdür ve her bir yerde personel doktor profilleri, Google Harita ve Yönlendirme bağlantıları bulunur.

Doktorlar için Sosyal Medya Yönetimi

Doktorlar için doktor web sitesinin yanısıra olmazsa olmazlardan biride sosyal medya varlığıdır. Yeni hastalara ihtiyaç duyan bir doktorun sosyal medyada profesyonel olarak yer alması kaçınılmazdır. Firmamız doktorlar için hazırladığı özel sosyal medya yönetim paketi ile sosyal medya varlıklarınızı yönetmektedir.

Doktor web sitesi fiyatı öğrenmek için hemen bizi arayın

Doktorlar için hazırlamış olduğumuz web sitesi paketimizin fiyatını öğrenmek için bizi hemen 0 850 562 16 05 nolu telefondan arayın. Yada sağ altta bulunan canlı destek ekranımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

, , ,
.