Mobil Uygulama Geliştirme

İPhone uygulamaları ve Android uygulamaları için içerik geliştirme, tasarım ve geliştirme projeleri yapıyoruz. Hem girişimciler hem de şirketler için çalışıyoruz.
DEVAM ET

Mobil Uygulama Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Kurumsal mobil uygulamalar, özel çözümler ve entegrasyonlu crm projeleri için iyi bir çözüm ortağıyız. Deneyimimizi özgün tasarımlar ve hibrit kodla birleştirip, IOS ve Android platformlarında hayata geçiriyoruz. Karşıyaka mobil uygulama geliştirme sektöründe öncü firmalardan biriyiz.

Tasarı Akademi Karşıyaka için geliştirdiğimiz uygulamamızı incelediniz mi?

Tasarı Akademi Karşıyaka şubesi için geliştirdiğimiz mobil uygulamazı inceleyin. Hem android hem de ios platformları için hazırladığımız uygulamamız web tabanlı yönetim paneli ile kolayca yönetilebilmektedir.

Yönetim paneli ile kullanıcılara anlık bildirimler kolayca gönderilebilmekte ve mobil uygulama içeriği güncellenebilmektedir.

Android mobil uygulama için google play store linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tasari.akademi

IOS mobil uygulama için app store linki :

https://itunes.apple.com/tr/app/dgs-puan-hesapla/id1399024756?l=tr&mt=8

İzmir'de E-ticaret Sitesi Denildiğinde Akla Karşıyaka Web Tasarım Ofisi Gelir

Mobil dünyada bizim olun

Kurumsallaşmış bir şirketiniz varsa veya harika bir fikre sahip girişimciyseniz mutlaka mobil uygulama platformlarında yer almalısınız. Karşıyaka Web Tasarım Ofisi olarak hem iOS hem de Android platformlarında uygulama geliştirerek tüm akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Bizimle büyüyün

Mobil uygulamanızı hemen yaptırın. Karşıyaka mobil uygulama geliştirme sektöründe biz en iyisiyiz. Mobil dünyada bizimle olun, kurumsal imajınızı arttırın.

.