En iyi web tasarım firmaları

22/11/2019
22/11/2019 admin

En iyi web tasarım firmaları

“En iyi web tasarım firması” unvanı nedir? Bir şirket “dünyanın en iyi web tasarım şirketi” olarak nasıl bilinir? Ve bu ünvanı belirlemek için hangi kriterler kullanılır?

Ancak en iyi web tasarım firmalarından biri olarak nasıl değerlendirilebileceğini anlamadan önce, ilk olarak “en iyi web tasarım firması” nin gerçekte nasıl bir firma ve hangi özellikleri olmalı sorularına cevap bulduk. Size bu işte en iyisi olduğuna inandığımız bazı şirketleri göstereceğiz ve ardından iyi bir web tasarım firmasının sahip olması gereken nitelikleri tartışacağız. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam!

Bilgili tasarım uzmanlarımızdan biriyle doğrudan konuşmak istiyorsanız, çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçebilir veya 0 850 562 16 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

En iyi 5 listesi: 2019’un en iyi web tasarım firmaları

İşte en iyi tasarım firmaları listemiz:

 • 1 -Razorfish

  URL: https://www.publicissapient.com/

  Yeri: Boston, Massachusetts, ABD

  Sebep: 2016’da Pulicis Sapient tarafından satın alınmasına rağmen, Razorfish’in arkasındaki ekip halen beş kıtadaki 34 ofisten yaptığı çalışmalarla “yaratıcı kod” teklif ediyor. Mercedes-Benz, Walmart, Southwest Havayolları ve Audi gibi müşterileri ile bu şirket bizim favorilerimizden biri.

 • en iyi web tasarım firmaları razorfish

 • 2-Deloitte Digital

  URL: https://www.deloittedigital.com/

  Yeri: New York, New York, ABD

  Sebep: Yaratıcı bir dijital danışmanlık olan Deloitte Digital, yetenekli bir pazarlamacı, reklamveren ve tasarımcı ekibiyle dünyanın en büyük dijital danışmanlık firmasıdır.

  en iyi web tasarım firmaları deloitte

 • 3- North Kingdom

  URL: http://www.northkingdom.com

  Yer: Stockholm, İsveç

  Sebep: North Kingdom, Vodafone web sitesi ve “Got Milk” tanıtım web sitesindeki çalışmaları nedeniyle en iyi web tasarım şirketi listemizde bir yer buldu. Genel kalitesi bakımından, dünyadaki en iyi web tasarımcılarından bazılarına sahip olduklarına inanıyoruz.

   

  en iyi web tasarım firmaları north

 • 4- 22squared

  URL: http://www.22squared.com/

  Yeri: Atlanta, Georgia, ABD

  Sebep: ABD’deki dördüncü en büyük bağımsız reklam ajansı olarak kabul edilen 22squared, Baskin-Robbins, GNC, Hanesbrands ve The Home Depot gibi etkileyici müşterilere sahip.

  en iyi web tasarım firmaları 22

 • 5-360i

  URL: https://360i.com/

  Yeri: New York, New York, ABD

  Sebep: Ben & Jerry’s, Canon ve Coca-Cola gibi firmalarla çalışmak, 360i’yi kesinlikle iyi referanslar.

  en iyi web tasarım firmaları 360i

 • 6-Grey

  URL: http://grey.com/global

  Yeri: New York, New York, ABD

  Sebep: New York’ta Beşinci Cadde’de bulunan Gray Global Group, NFL, Soundcloud ve Volvo gibi etkileyici bir portföye sahip. Dijital teknolojiden, medyaya ve reklamcılığa kadar her şeyi sunmaktadır.

   

  en iyi web tasarım firmaları grey

 • 7-Cramer-Krasselt

  URL: http://ck.com/

  Yer: Chicago, Illinois, ABD

  Takım Ölçüsü: 501-1000 +

  Sebep: Dijital hizmetler, analitik, halkla ilişkiler ve daha fazlasını sunmaktadır ve Nikon, Corona ve Panera Bread gibi buyük şirketler için çalışmaktadır.

 • en iyi web tasarım firmaları cramer

 • 8- Tombras Grubu

  URL: http://tombras.com

  Yeri: Knoxville, Tennessee, ABD

  Sebep: Tombras, 1946 yılında kurulan ve aile tarafından işletilen bir ajans. Yılın Ulusal Küçük Ajansı seçildi. Michelin, MoonPie ve McDonald’s gibi işletmelere hizmet veren bu şirket listemizde kesin bir yer tutuyor.

  Tombras Group web sitesinin başlığı

 • 9-AKQA

  URL: https://www.akqa.com/

  Yer: San Francisco, Kaliforniya, ABD

  Sebep: Sosyal medya ve web tasarım himzeti sunan AKQA, Nike Football, Google ve Warner Brothers Entertainment için çalışmalar yaptı.

  en iyi web tasarım firmaları akqo

 • 10 – Conversant

  URL: http://www.conversantmedia.com/

  Yeri: Westlake Village, Kaliforniya, ABD

  Sebep: Conversant, hedefli reklamcılık, video ve CRM ile müşterilerinin milyonlarca mobil kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Ortakları da oldukça etkileyici; Green Plum, AdChoices ve Double Doğrulama gibi şirketlere hizmet veriyor.

  en iyi web tasarım firmaları portakal

 • 11 – Portakal Dijital Çözümler

  URL: https://portak.al

  Yeri: Bornova,İzmir, TÜRKİYE

  Sebep: İzmir’in lider yazılım firması olma yolunda hızla ilerleyen Portakal Dijital Çözümler, referansları ile de öne çıkmaktadır. Web tasarım dışında mobil uygulama ve web tabanlı yazılım alanında hizmet vermektedir.

  Karşıyaka web tasarım firması portakal dijital çözümler

En iyi web tasarım firmalarının 5 özelliği

En iyi web sitesi tasarım firmalarını tanımlamak, yalnızca tasarıma dayalı değildir. Sadece tasarım öznel değildir, aynı zamanda tüm üst düzey web tasarım firmalarını sadece bu kritere dayalı olarak değerlendirmek doğru olmaz.

Bu, bir firmanın sadece tasarım portföyüne dayanarak en iyilerden biri olup olmadığını belirleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Dikkate alınması gereken başka birçok faktör var.

Öyleyse, bir firmayı “en iyi web tasarım firması” olarak nitelendiren sadece web tasarım kalitesi değilse nedir?

İşte dünyanın en iyi web tasarım firmalarının olması gerektiği nitelikleri.

1.ETKİLEYİCİ TASARIM

Bu, en iyi web tasarım firmaları için kriterler listemizde en açık olanıdır. Bir ajansın çalışmalarının, en iyilerden biri olarak kabul edilmesi için kalitesi ve etkinliği açısından tanınması şaşırtıcı değildir.

2. YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Web tasarımı sürekli değişen bir sektör olduğu için, en iyi web tasarım firmaları, müşterilerini en son teknoloji ile güncel tutan şirketlerdir. En havalı tasarımlar bile birkaç yıl içinde modası geçmiş hissetmek zorundadır ve sürekli güncellemeler ve yenilikler için kullanılan modern tüketicilerle, en iyi tasarım şirketi için benzersiz, taze ve müşteri için tatmin edici fikirler sunmak önemlidir. .

Bazı şirketler, yalnızca görsel unsurları güncellemenin müşterileri mutlu etmek için yeterli olduğunu düşünebilir, ancak gerçek yenilik her türlü değişikliği kabul etmek anlamına gelir. Üst düzey bir tasarım şirketi olmak için, trendleri takip etmekten daha fazlasını yapmanız gerekir – bir iz bırakıcı olmanız gerekir.

Örneğin, masaüstü bilgisayarların dışındaki cihazlarda internette gezinmeye doğru geçiş, en iyi web tasarım şirketlerini akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlarla uyumlu tasarım konusunda tamamen yeni bir yaklaşım geliştirmeye yöneltti.

Duyarlı tasarım olarak adlandırılan bu yaklaşım, arama motorlarında başarı için artık çok önemlidir.

3. GENİŞ PORTFÖY

En iyi web tasarım firmaları geniş bir referans geçmişine sahip olmalıdır.

“En iyi web tasarım firması” unvanına hak kazanmak için bir şirketin çeşitli sektörlerde çalıştıklarını göstermesi gerekir. Sadece bir endüstri veya odak alanı için web siteleri oluşturmak ve tasarlamak yeterli değildir.

Kısacası, en iyi web sitesi tasarım ve geliştirme firmaları, birçok sektördeki düzinelerce müşteriyle çalışarak, herhangi bir iyi web tasarım şirketinin göstergesi olan güçlü çok yönlülük ve uyum unsurlarını gösterebilir. En iyi web tasarım şirketi, inşaattan tekstile kadar her işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcı deneyimlerini ve sonuçlarını özelleştirebilir.

Bir tasarım şirketi ne kadar çok müşteriyle çalışırsa o kadar iyidir!

4. KAPSAMLI HİZMETLER SUNMAK

Odak sadece web tasarımında olsaydı, en iyi web tasarım firması olarak sıralanmak kolay olurdu. Bize göre bu yeterince doğru değil.

En iyilerden biri olarak nitelenmek için, bir web tasarım firması sadece web tasarımından daha fazlasını yapmak zorundadır. En iyi web sitesi tasarım firmaları, İnternet pazarlamasından geliştirmeye kadar müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

En iyi web sitesi tasarımı ve geliştirme firması, arama motoru optimizasyonu (SEO) , tıklama başına ödeme (PPC) yönetimi, etkileşimli kodlama ve daha fazlası gibi hizmetler sunmalıdır.

en iyi Karşıyaka web tasarım firmaları

En iyi Karşıyaka web tasarım firmaları

5. BAŞARILARINI TAKİP EDİN

Tıpkı sadece web tasarımını sunmak gibi, başarılı çalışmaların kanıtlanmış kayıtlarına sahip olmamak, bir ajansı kolayca en iyi web tasarım firması listesinden çıkarabilir.

Çalışırken göz önünde bulundurulması için, bir şirketin potansiyel müşterilere çalışmalarının sürekli olarak müşterileri memnun ettiğini göstermek için kanıt sağlaması gerekir.

Web tasarım firmalarınca sunulan referanslar, uzun süredir devam eden hesaplar ve yüksek müşteri tutma oranı gibi bilgiler mutlu müşterilerin mükemmel bir göstergesidir.

Portakal İzmir’in en iyi web tasarım firması mı?

Portakal Dijital Çözümler, İzmir’in en iyi web tasarım firması olmak için gerekli niteliklerin çoğuna sahip olsa da, her zaman yapılacak iyileştirmelerin olduğunu biliyoruz. Ayrıca tamamen nesnel olmadığımız için en iyi karar verici biz olamayız.

Ancak rahatça söyleyebileceğimiz şey, Portakal’ın oradaki en iyi web tasarım firmalarından biri olduğudur. Önemli olarak tanımladığımız tüm niteliklere sahibiz. Bizi harika yapan şey hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Müşterilerimiz bizi başarılı buluyor

Bize değil google’a inanın. Google’a girip hemen Portakal Dijital Çözümler yazın. Sağ tarafta bulunan bölümde müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları göreceksiniz. Şu ana kadar 5,0 ortalama ile yolumuza devam ediyoruz.

en iyi web tasarım firmaları

En iyi web tasarım firmaları

Dünyanın en iyi web tasarım şirketi olmasak da, kesinlikle Karşıyaka en iyi web tasarım firmalarından biriyiz ve en üst noktaya ulaşana kadar gelişmeyi taahhüt ediyoruz!

Portakal’ın diğer web tasarım firmalarından farkı nedir?

Portakal ile diğer web tasarım firmaları arasındaki en büyük fark fiyattır. Bu firmalar, proje fatura oranlarına bizimkinden yaklaşık 2 ila 10 kat daha yüksektir. Web sitesi tasarımı için harcayacak çok paranız var siz bilirsiniz!

Bütçenizi zorlamadan mükemmel tasarım sunabilmemiz için fiyatlarımızı makul tutmaya çalışıyoruz, ayrıca İnternet pazarlama hizmetleri, SEO , sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

En iyi web tasarım firması ile çalışmak ister misiniz?

Şirketinizin web sitesini yaptırmak, seo’sunu geliştirmek veya yenilemek istiyorsanız portakal size yardımcı olabilir.

Biz sektördeki en iyilerden birisiyiz ve bunu ispatlayacak en iyi çalışanlara sahibiz. Web sitenizin tasarımı veya geliştirme projesi ne olursa olsun, gerçekleştirebilir ve büyük başarılar sağlayabiliriz.

Özel web tasarım planlarımıza göz atın ve daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın .

İzmir’in en iyi web tasarım dirmalarından biriyle çalışmak istiyorsunuz ancak bütçeniz sınırlı mı? Hemen bizimle iletişime geçin. Unutmayın Karşıyaka Web Tasarım Ofisi bir Portakal Dijital Çözümler markasıdır.

, ,
.